FINANČNÉ PORADENSTVO

 

Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné poradenstvo vo finančnej oblasti a to najmä finančné poradenstvo pre výber vhodného úveru na financovanie kúpy nehnuteľnosti, ale aj poradenstvo so zabezpečením poistenia nehnuteľnosti, poistenia úveru v prípade straty zamestnania a pod.

Finančné poradenstvo je bezplatná a nezávislá služba. Pri nezáväznom rozhovore sa môžete dozvedieť informácie, o ktorých ste možno doteraz nevedeli a ktoré by pre vás mohli byť užitočné.

Vieme Vám navrhnúť optimálne financovanie kupovanej nehnuteľnosti a vypracovať ponuku jednotlivých bankových inštitúcii. Úverové podmienky jednotlivých bankových inštitúcii sa pravidelne menia a naši poradcovia Vám vzhľadom na vysoký počet zrealizovaných obchodných prípadov a dlhoročných skúseností vedia odporučiť najpriechodnejší a finančne najvýhodnejší model financovania kúpy Vašej nehnuteľnosti.

 

  • klient získava ponuky najvýhodnejších úverov, ktoré sú momentálne k dispozícii na finančnom trhu
  • klient získava kompletnú finančnú analýzu o svojich možnostiach daného úveru po dobu splatnosti úveru
  • navrhnutie vhodných riešení pre poistenie nehnuteľnosti

Hypotéky a stavebné úvery

 

Výhodou týchto pôžičiek je, že ponúkajú výhodné úroky aj pri dlhodobom splácaní. Hypotekárny úver alebo hypotéka je špeciálny druh pôžičky určený na kúpu, rekonštrukciu alebo inú úpravu nehnuteľnosti a bývania. Vo väčšine prípadov nie je potreba ručiteľa alebo ručenie už vlastnenou nehnuteľnosťou, pretože v tomto prípade je predmetom ručenia práve nehnuteľnosť, na ktorú vám bude pôžička poskytnutá.

Stavebné sporenie

Stavebné sporenie je veľmi výhodné štátom podporované sporenie pre každého, kto chce zlepšiť svoje bývanie. Princíp stavebného sporenia je ten, že sporiteľ si svojimi vkladmi nasporí časť prostriedkov, druhú časť potom môže získať ako veľmi výhodný úver s nízkou a nemennou úrokovou sadzbou na zlepšenie svojho bývania.

  • kúpa bytu alebo domu
  • kúpa stavebného pozemku
  • rekonštrukcia alebo modernizácia bytu, či domu
  • prestavba

Stavebné sporenie ponúka zaujímavé zhodnotenie a výnos s vylúčením rizika. Výhodou stavebného sporenia je to, že je podporované štátom formou štátnych prémií.

Stavebné sporenie je predovšetkým určené na kúpu, stavbu, renováciu alebo prestavbu budov, no po 6 rokoch máte možnosť voľného použitia Vašich nasporených finančných prostriedkov spolu s úrokmi a štátnymi prémiami.

Poistenie a poistenie majetku

V našom živote môže kedykoľvek nastať nepríjemná a nepredvídateľná situácia, kedy by sme potrebovali určitú finančnú pomoc. V takomto prípade nám poistenie pomôže preklenúť finančnú tieseň.

Majetkové poistenie je podobne ako životné poistenie alebo úrazové poistenie, no v tomto prípade nás chráni pred finančnou stratou, v dôsledku škody spôsobenej na majetku.